16 Dec

Informačný panel Onelan s 55“ LED TV v Matadore.

Aj v Matadore (spol. CONTINENTAL MATADOR RUBBER, s.r.o.) rozmýšľali nad tým, ako zefektívniť vnútropodnikovú komunikáciu. Oznamy cez papierové vývesky začínajú nahrádzať texty, obrázky, videá a prezentácie na veľkoplošnej obrazovke. Veď telku pozerá rád snáď každý, no nie? Preto je takáto forma zverejňovania informácií nielen efektívna, ale aj efektná.

V hlavnom okne možno nechať bežať prezentáciu, alebo inštruktážny film. Napravo beží nepretržite dlhší textový oznam. Informátor  má možnosť vstúpiť do panela cez obyčajný prehliadač a zmeniť obsah v ľubovoľnej delegovanej časti obrazovky – v tzv. AdHoc zóne. Presný čas a dátum je samozrejmosť. Kto má dnes Meniny? Žiadny  problém. Aktualizovanie správ? Stačí pripojenie na internet  a vhodný rss kanál a všetko je hneď na obrazovke.

Je to ako mať svoj vlastný vlastný „firemný“ televízny kanál – program na celý týždeň s možnosťou zaradiť aktuálne médium či oznam. Vzhľad obrazovky pod kontrolou, možnosť využiť celú škálu formátov – skoro všetko, čo možno v počítači prehrať, dá sa aj „vyvesiť“ na „elektronickú nástenku“.  Informáciám už nič nestojí v ceste – možno ich prezentovať v takej forme a komplexnosti, v akej boli vytvorené. Pritom systém infopanela nevyžaduje  žiadne zásahy do vnútornej siete, a je ľahko zvládnuť i jeho administráciu. Jednoducho a rýchlo – efektne a efektívne. V Matadore to už vedia. Ďakujeme za dôveru

Zdielať článok