1

Pripojenie

Evoko Pusco je komplexný systém na zlepšenie internej komunikácie vo Vašej spoločnosti. Všetky aspekty komunikácie v pracovnom priestore sa zlúčili do jedného jednoduchého a inteligentného riešenia – Evoko Pusco. Jediné, čo musíte urobiť, je pripojiť dva káble!

Príprava

Navrhli sme vopred vytvorené šablóny, ktoré vám umožnia ľahko vytvoriť obsah, ktorý je pre Vašu firmu dôležitý. Navrhnite a vytvorte zoznam pre každý Evoko Pusco alebo ich dajte do skupín . Je to všetko veľmi jednoduché a obsah vyzerá vždy úžasne.

Zaujatie

Privítajte zákazníkov na recepcii. Zdieľajte svoje hodnoty spoločnosti, twitter správy, aktuálne spravodajstvo alebo poskytnite prehľad o stave zasadacej miestnosti. Evoko Pusco pomôže dosiahnuť spokojnosť zákazníkov, motiváciu a efektivitu zamestnancov!

pusco-video-gif

Pusco-animated-feed

Jednoduchá správa a nastavenie

Vytvorili sme nový koncept k tomu, ako by mala fungovať „Správa obsahu“ alebo „Systém publikovania“. Zabudnite na zložité nastavenia, kde potrebujete čas na konfiguráciu. Správa vášho Evoko Pusco je krásne jednoduchá a vďaka našim šablónam môžu byť rôzni ľudia v organizácii zodpovední za aktualizáciu len obsahu, za ktorý sú zodpovední.
Ak chcete, aby sa Evoko Pusco hodilo k Vášmu prostrediu, môžete ho prispôsobiť výberom medzi svetlým a tmavým motívom, nastaviť obrázok na pozadí a farbu šablóny tak, aby zodpovedali farbe vašej spoločnosti. Evoko Pusco má tiež zabudované reproduktory pre prehrávanie zvukov.

Dostupnosť

Náš cenový model je založený na rovnakej jednoduchosti ako naše produkty. Je to jednorazová cena za zariadenie a to je všetko. Neexistujú žiadne poplatky za licencie alebo poplatky za predplatné a všetok potrebný hardvér, softvér, podpora a záruka sú zahrnuté v cene.

Stiahnúť produktový list Evoko Pusco

2
target

Prispôsobiteľné

Evoko Pusco sa prispôsobí vašej značke, možnosť ť výberu medzi svetlou a tmavou tématikou, nastaviť obrázok na pozadí a farbu tak, aby zodpovedali farbe vašej spoločnosti. Zvýraznená farba sa použije na aktuality na panely, ako aj na statusové svetlo v spodnej časti. Evoko Pusco má tiež vstavané reproduktory na prehrávanie zvukov a na zvýraznenie a zdôraznenie aktualizovaného obsahu.

E-book Firemná produktivita zdarma

Stiahnite si praktický e-book nielen o informáčných paneloch