Inštalácie

Vhodný výber umiestnenia ešte nezaručuje dobrý výsledok, pokiaľ samotná inštalácia systému nebude hneď od začiatku pod odborným dohľadom. Kabeláž, zavesenie obrazoviek, uchytenie NovoDS systému, pripojenie do siete alebo internetu vyžadujú špecialistov. Dôverujte našim skúsenostiam.

Inštalácia produktov je dôležitým prvkom správneho fungovania všetkých nami ponúkaných produktov. Či už sa jedná o interaktívnu, multimediálnu alebo odbornú učebnu, jazykové laboratórium alebo školiacu a prezentačnú miestnosť. Inštalácia môže byť realizovaná podľa Vašich požiadaviek, prípadne prispôsobená Vašim možnostiam

Keď investujete do techniky, ktorá pomôže Vašim ľudom, aby boli produktívnejší, je podstatné, aby jej dôverovali a boli tým zaviazaní. A preto eTechnology vidí školenie ako podstatnú časť zmeny spôsobu Vašej práce. Môžeme tiež ponúknuť školenie ako súčasť dôkazu správnosti novej koncepcie, takže dostanete jasný obraz o tom, aký môže mať technika vybratá pre Vás dopad na Vaše podnikanie. Všetky školenia sú kompletne pripravené na mieru na Vaše podnikanie a Vaše priority.

  • Naučíme Vás zariadenie správne používať
  • Ukážeme Vám všetky jeho možnosti a prednosti
  • Zaškolíme aj správcu IT techniky v správe a administrácii
  • Naučíme Vás pracovať s prezentačnými doplnkami a pomocníkmi
Technická podpora

Naše vlastné rozšírené záruky ako aj štandardná záruka poskytovaná výrobcom Vám dajú podporu a istotu po zakúpení techniky. eTechnology poskytuje technickú podporu priamo na mieste, ktorá zaručuje, že nemusíte posielať zariadenia na opravu. Odpoveď dostanete vždy do nasledujúceho dňa, takže si môžete by istí, že časové prestoje budú pre Vašu firmu veľmi malé.
Technická podpora je absolútne nutná v štádiu dokazovania správnosti novej koncepcie pri akomkoľvek projekte a technická podpora zaisťuje tiež, že všetka technika bude správne fungovať vo Vašom prostredí.  Realizácia podpory: Emailom na : podpora@etechnology.sk, Telefonicky na : 033 / 73 311 05, Internetom

Zabezpečujeme kompletný záručný aj po záručný servis pre u nás zakúpené produkty. Všetky produkty z nášho portfólia majú štandardnú 2 ročnú záruku, na niektoré vybrané produkty poskytujeme 3 a viac ročnú záruku. Pri zasielaní reklamácií musíte mať vyplnený náš reklamačný protokol. Sme plne k dispozícii našim partnerov a ich zákazníkov a veríme, že tento záväzok by nemal skončiť ako náhle došlo k predaju.
Máme zmluvy o servise produktov so všetkými našimi dodávateľmi, aby sme našim partnerom a zákazníkom zaručili pokojnú myseľ pri nákupe ľubovoľných produktov u nás. Ako partnerovi Vám dávame záruky s možnosťou ponúknuť Vašim zákazníkom istotu a zaručiť sa, že ak by sa vyskytol technický problém, je tu oficiálna technická podpora a servis k vyriešeniu tejto situácie.
Sme tu, aby sme vám pomohli získať čo najviac z Vašich produktov , neváhajte nám zavolať pre všetky Vaše po potreby. Pri zasielaní reklamácií musíte mať vyplnený náš Elektronický servisný protokol.

Servis
Deal

Poskytuje prenájom informačných panelov, ktoré zvyšujú efektivitu a atraktívnosť konferencií, stretnutí a podujatí. Naše produktové portfólio sa stále vyvíja  a naše pútavé riešenia, Vám prinesú zajtrajšie technológie už dnes. Chápeme, ako Vás naše najnovšie technológie môžu obohatiť a nadchnúť, a taktiež si môžete byť istí vynikajúcimi skúsenosťami koncových užívateľom s týmito technológiami.

Špecialisti , konzultačný a poradenský postup so zameraním sa iba na niekoľko starostlivo vybraných technológií,  Vám môže dať jasnú predstavu o tom, ako najlepšie môžete využiť naše produkty s cieľom zlepšiť Vaše akcie. Povedzte nám svoju predstavu a my nájdeme riešenie, dodané za cenu bez skrytých nákladov a bezkonkurenčnú úroveň služieb.